ul. Graniczna 4, 32-020, Wieliczka, Polska
salcom1@interia.pl

Ratownictwo wodne

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – ratowników wodnych . Od wielu lat pracujemy w zawodzie , który jest równocześnie naszą pasją . Z powodzeniem zabezpieczamy wszelkiego rodzaju obiekty wodne . Jesteśmy zgranym zespołem , pracujemy z pasją i zaangażowaniem . Posiadamy wymagane prawem uprawnienia ratownicze , aktualne KPP , patent sternika motorowodnego , OWD w PADI , dodatkowo uprawnienia instruktorów rekreacji ruchowej , oraz ukończone kursy pedagogiczne i wychowawców wypoczynku . Dysponujemy własnymi łodziami motorowymi typu RIB . 

Oferujemy Państwu ZABEZPIECZENIE WODNE OBIEKTÓW, oraz kąpielisk o różnym charakterze trudności:

  • Basenów krytych i otwartych
  • Aqua Parków
  • Plaż śródlądowych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kursie ratownika wodnego . Kursy prowadzone są w bardzo ciekawy sposób przez doświadczonych , profesjonalnych instruktorów . Nasza oferta szkoleń obejmuje uzyskanie tytułu Ratownika Wodnego !

Zawód ratownika wodnego jest niezwykle odpowiedzialny i wymaga dużych umiejętności, jednak jest również wyjątkowo satysfakcjonujący. Zadaniem osoby podejmującej tę pracę jest ratowanie ludzkiego życia, co samo w sobie jest dużą wartością.Uzyskanie statusu ratownika daje duże możliwości zatrudnienia zarówno w kraju, jak i zagranicą . Po ukończeniu kursu możecie pracować na plażach , basenach lub innego rodzaju kąpieliskach . Praca ratownika daje możliwość elastycznego zatrudnienia – co jest wyjątkowo cenne wśród młodych ludzi , by pogodzić pracę z edukacją .

Podczas zajęć stawiamy przede wszystkim na różnorodność technik nauczania. Chcemy, by nasi kursanci byli w jak największym stopniu przygotowani do ewentualne zdarzenia podczas pracy ratownika wodnego. Uczestnicy naszych szkoleń nie tylko zdobywają cenną wiedzę i rozwijają umiejętności, często także pokonują swoje słabości.

WAŻNE! Aby wziąć udział w kursach na Ratownika Wodnego – TRZEBA UMIEĆ PŁYWAĆ!

Uprawnienia zawodowe można uzyskać już od 18 roku życia . Koszt kursu 1500 zł .